ASAYİŞ

Bakan Bozdağ’dan “Diyarbakır Saldırısı” Açıklaması

Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, Diyarbakır’da hem polis hem de sivil şehitlerin olduğunu söyledi.

Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, Diyarbakır’da düzenlenen bombalı saldırı ile ilgili olarak “Polis ve sivil şehitlerimiz var.” açıklamasında bulundu.

Sabah saatlerinde teröristler bomba yüklü araçla Eski Emniyet Müdürlüğü binasına saldırdılar.

“POLİS VE SİVİL ŞEHİTLERİMİZ VAR”

Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, konuyla ilgili olarak şunları söyledi:  “Vatandaşlarımız polis ve sivillerimiz şehit oldu. Ben şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyorum. Bakın bir yandan bölücü terör örgütü PKK var bir yandan PYD/YPG var, öte yandan MLKP var, öte yandan FETÖ var. En az 10 tane terör örgütü ile eş zamanlı mücadele eden başka ülke yok. Ama terörü tamamen sonlandırma noktasında netice alamadık. Neden? Çünkü silahı başka yerden alıyorlar, eğitimi başka yerden alıyorlar. Dünyanın her yerinde samimi mücadele etmek gerekiyor. Bu var mı diğer ülkelerde, hayır yok. Dünyanın neresinde görülmüş, bir terör örgütünü alıp diğer terör örgütü ile mücadele ettirmek. Ama bu yapılıyor. Bir avuç terörist yok edilemiyor. Dünyanın pek çok ülkeden teröristler geliyor. Onca insan Irak’a Suriye’ye ölmek ve öldürmek için geliyorlar. Uluslararası bir proje bu terör örgütü.”

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haberra, Gündeme ait öne çıkan gelişmeleri paylaşmak amacıyla hizmet veren bir haber sitesidir.

Site üzerindeki tüm materyaller ajans ve diğer haber kaynaklarıyla birlikte haberra tarafından üretilmekte olup, kaynak gösterilmeden kullanılması yasaktır.

YASAL UYARI

Haberra.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı olarak yayı yapmaktadır. Medya sayfalarımızda bulunan ve görsel kaynaklardan derlenen haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

BİZE ULAŞIN

Adres: FSM Cad. Beşler Plaza No: 38 B Blok Kat: 6/8 Kavacık/Beykoz – İstanbul - Turkey

Telefon: +90 216 693 11 01

E-posta: info@haberra.com

Copyright © 2017 Haberra... Günün Öne Çıkan Haberleri

To Top