MAGAZİN

Avatar Atakan Türk Halkına Küfür Etti İddiası Olay Yarattı!

avatar-atakan

Avatar Atakan’ın Türk halkına küfür ettiği iddia edilen video gündeme bomba gibi düştü.

TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor yarışması ile adını duyuran milli sporcu Atakan Arslan, sosyal medyada dolaşan bir videodan dolayı sıkıntılı günler geçiriyor.

ATAKAN’IN VİDEOSU OLAY YARATTI

Avatar Atakan’ın kulağında kulaklık olduğu bir sırada  “Başka söyleyeceğiniz bir şey var mı Türk halkına?” sorusuna  “Hepsinin a… koyayım” şeklinde yanıt vermesi gündeme bomba gibi düştü. Atakan’ın videosu Beyaz TV ekranlarında yayınlanan Söylemezsem Olmaz programında da tartışıldı.Nihat Doğan, Atakan Arslan’a sahip çıktı ve kendisinin arayıp açıklama yapmasını istedi.

ATAKAN SOSYAL MEDYADAN AÇIKLAMA YAPTI

Avatar Atakan, konuyla ilgili olarak sosyal medya hesabından bir açıklama yaptı. “An itibari ile sanal alemde adi şahsiyetsiz şeref yoksunu bir şahsın alehimde yaymis oldugu bir videoya denk geldim. Bir kaç yil oncesine ait olan bu videoda muzik dinlerken sanki halkima kufrediyormus gibi soyleneni farkli sekilde algilatarak bizi ve degerlerimizi hice sayan bu assaglik mahlukata sadece yaziklar olsun diyorum ben ki yillarca bayragimiz icin dunyanin 4 bir yaninda savasmis bir adamim bu yapilan karalamalar beni ve ulkesini seven herkes icin yalnizca bir masal niteligindedir… bu sahis ve yayan fake hesaplar hakkinda yasal islemler baslatilmistir en kisa zamanda adalet yerini bulacaktir…Her zaman dedigim gibi ALLAH VAR SIKINTI YOK …” dedi.

 

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

To Top