Warning: mysql_query(): Unable to save result set in /home/haberrac/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 1879
Aslıhan Doğan’dan “Bayrampaşa’ya Selam” Hamlesi!

Aslıhan Doğan’dan “Bayrampaşa’ya Selam” Hamlesi!

Aslıhan Doğan’ın bir takipçisini kırmayarak “Bayrampaşa’ya selam” sözü, barışmak istediği şeklinde yorumlandı.

Evlenmelerine kesin gözüyle bakılan Arda Turan ve Aslıhan Doğan’ın sürpriz bir şekilde ayrılması gündeme bomba gibi düşmüştü. Ayrılık nedeni olarak milli futbolcunun İspanya’da olması ve oradaki ev ortamının Aslıhan Doğan’a uymaması olduğu öğrenilmişti. Ayrılığın üstünden çok geçmemesinin ardından sosyetik güzeldir bir hamle geldi.

ARDA TURAN İLE İLGİLİ SORULARI YANITLAMADI

Aslıhan Doğan, kız kardeşi Dilahan ile beraber geçtiğimiz akşam Instastory’de canlı yayın yaptılar ve takipçilerinin soruların yanıtladılar. Aslıhan Doğan, 1 saatlik yayın içerisinde Arda Turan ile ilgili gelen sorulara sessiz kalmayı tercih etti.

BAYRAMPAŞA’YA SELAM YOLLADI

“Yenge” yorumları karşısında utandığı görülen Aslıhan Doğan, selam isteklerini genel olarak görmezden geldi. Yıldız futbolcu Arda Turan’ın doğup büyüdüğü Bayrampaşa’dan yayına bağlanan takipçisinin selam isteğini geri çevirmeyen Aslıhan Doğan’ın “Bayrampaşa’ya selam” sözü barışmak istediği şeklinde yorumlandı.

 

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haberra, Gündeme ait öne çıkan gelişmeleri paylaşmak amacıyla hizmet veren bir haber sitesidir.

Site üzerindeki tüm materyaller ajans ve diğer haber kaynaklarıyla birlikte haberra tarafından üretilmekte olup, kaynak gösterilmeden kullanılması yasaktır.

YASAL UYARI

Haberra.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı olarak yayı yapmaktadır. Medya sayfalarımızda bulunan ve görsel kaynaklardan derlenen haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

BİZE ULAŞIN

Adres: FSM Cad. Beşler Plaza No: 38 B Blok Kat: 6/8 Kavacık/Beykoz – İstanbul - Turkey

Telefon: +90 216 693 11 01

E-posta: info@haberra.com

Copyright © 2017 Haberra... Günün Öne Çıkan Haberleri

To Top