MAGAZİN

Asena Atalay, Caner Erkin’in Evlilik Haberini Sunmak İstemedi!

Asena Atalay, Caner Erkin’in evlilik haberini sunmamak için yapımcısına adeta yalvardı.

Eski eşi Caner Erkin’in Şükran Ovalı ile evlendiği saatlerde yaptığı “oyun” paylaşımı ile dikkatleri üzerine çeken Asena Atalay, sunuculuğunu yaptığı magazin programında bu haberi sunmamak için yapımcısına talepte bulundu.

HABERİ SUNMAK İSTEMEDİ

Caner Erkin ve Şükran Ovalı’nın İtalya’nın başkenti Roma’da nikah masasına oturmasının ardından Asena Atalay’dan konuyla ilgili gelecek tepki merak edilmişti. Sessizliğe bürünen Atalay, yakınlarına “Oğlumun babasının mutlu olmasını isterim” dedi ancak magazin programında bu haberi sunmak istemedi.

“MAGAZİN TURUNUN İÇİNDE OLABİLİR”

Yapımcısı Bes Yapım’a  “Benden bunu istemeyin. Caner’in haberini anons etmem” diyerek adeta yalvaran Asena Atalay’ın, “Evlilik haberi gerekirse magazin turunun içinde olsun ama ben sunmam” dediği öğrenildi.

Caner Erkin ile 6 yıllık evliliği geçtiğimiz yıl Ocak ayında bitiren Asena Atalay, ayrılık sonrasında yaptığı röportajda “Caner’in aşk haberini sunmam” demişti.

caner erkin şükran ovalı ile ilgili görsel sonucu

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haberra, Gündeme ait öne çıkan gelişmeleri paylaşmak amacıyla hizmet veren bir haber sitesidir.

Site üzerindeki tüm materyaller ajans ve diğer haber kaynaklarıyla birlikte haberra tarafından üretilmekte olup, kaynak gösterilmeden kullanılması yasaktır.

YASAL UYARI

Haberra.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı olarak yayı yapmaktadır. Medya sayfalarımızda bulunan ve görsel kaynaklardan derlenen haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

BİZE ULAŞIN

Adres: FSM Cad. Beşler Plaza No: 38 B Blok Kat: 6/8 Kavacık/Beykoz – İstanbul - Turkey

Telefon: +90 216 693 11 01

E-posta: info@haberra.com

Copyright © 2017 Haberra... Günün Öne Çıkan Haberleri

To Top