MAGAZİN

Arda Turan ve Aslıhan Doğan Ayrıldı!

Son zamanlarda başka isimlerle anılan Arda Turan’ın bir süre önce sevgilisi Aslıhan Doğan’dan ayrıldığı belirtildi.

Geçtiğimiz günlerde bir partide manken Didem Soydan ile yakınlaştığı iddia edilen Arda Turan’ın daha sonra Ebru Şallı ile mesajlaşmaları da basına yansımıştı. Arda Turan’ın 2015 senesinden beri bir dargın bir barışık olarak ilişkisini yürüttüğü Aslıhan Doğan’dan ayrıldığı iddia edildi.

ASLIHAN İDDİALARI YALANLAMIŞTI

Daha önce 3 kez ayrıldıkları iddia edilen çiftin bir ay kadar önce kavga ettikleri ortaya çıkmıştı ancak Aslıhan Doğan bu ayrılık haberlerini yalanlamıştı. Bu yalanlamalara rağmen ünlü çiftin 20 gün önce ayrıldıkları ortaya atıldı.

ARDA TURAN EVLİLİĞE YANAŞMADI

Kanal D ekranlarında yayınlanan Renkli Sayfalar adlı programda gündeme gelen konuda; yollarına ayrı olarak devam edecek bu ikilinin ayrılma sebepleri arasında Arda Turan’ın sevgilisinin isteğine rağmen evliliğe yanaşmadığı olarak belirtildi.

 

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haberra, Gündeme ait öne çıkan gelişmeleri paylaşmak amacıyla hizmet veren bir haber sitesidir.

Site üzerindeki tüm materyaller ajans ve diğer haber kaynaklarıyla birlikte haberra tarafından üretilmekte olup, kaynak gösterilmeden kullanılması yasaktır.

YASAL UYARI

Haberra.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı olarak yayı yapmaktadır. Medya sayfalarımızda bulunan ve görsel kaynaklardan derlenen haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

BİZE ULAŞIN

Adres: FSM Cad. Beşler Plaza No: 38 B Blok Kat: 6/8 Kavacık/Beykoz – İstanbul - Turkey

Telefon: +90 216 693 11 01

E-posta: info@haberra.com

Copyright © 2017 Haberra... Günün Öne Çıkan Haberleri

To Top