Antalya’da Gelen ‘Uçak düştü’ İhbarı Ekipleri Harekete Geçirdi!

Antalya Manavgat’ta bir zirai ilaçlama uçağının düştüğü ihbarı alındı. İhbar üzerine ekipler harekete geçti. Antalya Manavgat ilçesinde Jandarma ekiplerine gelen ‘Uçak düştü’ iddiası hem Jandarma hem itfaiye hem de sağlık ekiplerini harekete geçirdi. Ekipler yaptıkları inceleme sonrasında gelen ihbarın asılsız olduğunu belirledi.

Antalya’da Gelen ‘Uçak düştü’ İhbarı Ekipleri Harekete Geçirdi!
Antalya’da Gelen ‘Uçak düştü’ İhbarı Ekipleri Harekete Geçirdi! sema eren

Antalya Manavgat’ta bir zirai ilaçlama uçağının düştüğü ihbarı alındı. İhbar üzerine ekipler harekete geçti.
Antalya Manavgat ilçesinde Jandarma ekiplerine gelen ‘Uçak düştü’ iddiası hem Jandarma hem itfaiye hem de sağlık ekiplerini harekete geçirdi. Ekipler yaptıkları inceleme sonrasında gelen ihbarın asılsız olduğunu belirledi.

Bugün saat 10.00 sularında Antalya Manavgat ilçesinden 112 Acil Çağrı Merkezi’ne Manavgat tersaneler bölgesinde zirai ilaçlama uçağının düştüğü ihbarı geldi. Bu ihbar üzerine sağlık ekipleri, jandarma ve itfaiye ekipleri seferber oldu. İhbarın geldiği bölgeye çok sayıda ekip gönderildi.

İHBAR ASILSIZ ÇIKTI

Antalya Manavgat ilçesinde Kum Mevkii’nde bulunan tersaneler bölgesinde zirai ilaçlama uçaklarının inip kalktığı pistte uçağın düştüğü ihbarının gelmesi üzerine bu bölgeye çok sayıda ekip gönderildi. Bu bölgeye gelen ekipler herhangi bir ize rastlamadı. Ekipler Tersanede bulunan çalışanlarla konuştuktan sonra gelen ihbarın asılsız olduğunu anladı.

 

antalya manavgat uçak düştü ihbarı zirai uçak ekipler harekete geçti
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Aşırı Terleme Asosyalleştiriyor
Aşırı Terleme Asosyalleştiriyor
Bu Hafta Burcunuzda Sizi Neler Bekliyor! İşte 18-24 Haziran Haftalık Burç Yorumları
Bu Hafta Burcunuzda Sizi Neler Bekliyor! İşte 18-24 Haziran Haftalık Burç Yorumları