Warning: mysql_query(): Unable to save result set in /home/haberrac/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 1879
Antalya Ticaret Odasında Patlama

Antalya Ticaret Odasında Patlama

Antalya Ticaret odasının otoparkında bir patlama meydana geldi. Patlamanın nedeniyle ilgili net bir bilgi olmamakla birlikte çok sayıda aracın hasar gördüğü bilgisi alındı.

Sabah saat 08:45 sıralarında Antalya Ticaret ve Sanayi odasının otoparkında bir patlama meydana geldi. Patlamada çok sayıda araç hasar görürken patlamanın nedeniyle ilgili bir bilgi alınamadı.

Patlamanın Nedeni Belli Değil

Antalya’da kısa süre önce de roketli saldırı meydana gelmiş olduğundan dolayı terör ihtimali üzerinde de duruluyor. Saldırıdan sonra çok sayıda ambulans, itfaiye ve polis ekibi bölgeye intikal ettirildi. Patlamanın nedeniyle ilgili detaylı bilgiyi ilerleyen dakikalarda sizlerle paylaşacağız.

10:00 – Son Dakika: Antalya Emniyet Müdürlüğünden Açıklama

Antalya Emniyet Müdürlüğü, patlamanın LPD’den olabileceğini söyledi. Emniyet veya Valilikten kesin bir bilgi bekleniyor.

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haberra, Gündeme ait öne çıkan gelişmeleri paylaşmak amacıyla hizmet veren bir haber sitesidir.

Site üzerindeki tüm materyaller ajans ve diğer haber kaynaklarıyla birlikte haberra tarafından üretilmekte olup, kaynak gösterilmeden kullanılması yasaktır.

YASAL UYARI

Haberra.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı olarak yayı yapmaktadır. Medya sayfalarımızda bulunan ve görsel kaynaklardan derlenen haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

BİZE ULAŞIN

Adres: FSM Cad. Beşler Plaza No: 38 B Blok Kat: 6/8 Kavacık/Beykoz – İstanbul - Turkey

Telefon: +90 216 693 11 01

E-posta: info@haberra.com

Copyright © 2017 Haberra... Günün Öne Çıkan Haberleri

To Top