GÜNDEM

Ankara’da Sürpriz Güvenlik Zirvesi!

Bugün sürpriz bir kararla saat 13:30’da Cumhurbaşkanlığı Sarayı’nda güvenlik zirvesi düzenlenecek.

Cumhurbaşkanlığı Sarayı’nda bugün saat 13:30’da güvenlik toplantısı yapılacağı öğrenildi. Bu toplantıya ise Cumhurbaşkanı Erdoğan Başkanlık edecek.

MİLLİ SEFERBERLİK SÖZLERİNİN ARDINDAN GÜVENLİK ZİRVESİ

Güvenlik zirvesinde, Beşiktaş’taki saldırının ardından alınacak önlemler ve terör hakkında atılacak adımlar konuşulacak. Bu güvenlik zirvesinin Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın “milli seferberlik ilan ediyorum.” sözünün ardından yapılması dikkatleri toplantıya kilitledi.

GÜNDEMDE HALEP VAR

Güvenlik Zirvesi’ne Başbakan Binali Yıldırım, MİT Müsteşarı Hakan Fidan, Genelkurmay Başkanı Hulusi Akar ve ilgili bakanların katılacağı belirtildi. Ayrıca bu toplantıda Suriye ve Irak’taki meselelerin değerlendirileceği, Halep için Türkiye’nin yapabilecekleri de konuşulacak.

 

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haberra, Gündeme ait öne çıkan gelişmeleri paylaşmak amacıyla hizmet veren bir haber sitesidir.

Site üzerindeki tüm materyaller ajans ve diğer haber kaynaklarıyla birlikte haberra tarafından üretilmekte olup, kaynak gösterilmeden kullanılması yasaktır.

YASAL UYARI

Haberra.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı olarak yayı yapmaktadır. Medya sayfalarımızda bulunan ve görsel kaynaklardan derlenen haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

BİZE ULAŞIN

Adres: FSM Cad. Beşler Plaza No: 38 B Blok Kat: 6/8 Kavacık/Beykoz – İstanbul - Turkey

Telefon: +90 216 693 11 01

E-posta: info@haberra.com

Copyright © 2017 Haberra... Günün Öne Çıkan Haberleri

To Top