GÜNDEM

Ankara Ticaret Odası’nda Deprem: 9’u İstifa Etti!

Ankara Ticaret Odası Yönetim Kurulu’nda bulunan 11 kişiden 9 tanesi gece saatlerin istifa ettiler.

Ankara Ticaret Odası Başkanı Salih Bezci’nin yönetimindeki tüm üyeler istifa etti. 11 yönetim kurulu üyesinden 9 tanesi gece saatlerinde istifa dilekçelerini Başkan Bezci’ye verdiler. Salih Bezci, Hürriyet gazetesine yaptığı açıklamada ise; , “Bugün saat 14.00’te ATO Meclis toplantısı başlayacak. Bu toplantıda Meclis Üyelerine durumu aktaracağım. Ben de istifa edip etmeyeceğime ilişkin kararımı toplantıda açıklayacağım” dedi.

ATO’DA İSTİFA EDEN İSİMLER

ATO’da şok bir kararla istifa eden isimler arasında şunlar yer alıyor:Koray Güngör, Şanal Erdoğan Yıldırım, Ferhat Ertürk, Galip Yeşilbaş, Hıfzı Kuruşa, İbrahim Uyanık, Murat Ali Akman ve Recai Kesimal
İstifa etmeyenler ise: ATO Başkanı Salih Bezci ile Mehmet Aypek, Turhan Yılmaz.

 

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haberra, Gündeme ait öne çıkan gelişmeleri paylaşmak amacıyla hizmet veren bir haber sitesidir.

Site üzerindeki tüm materyaller ajans ve diğer haber kaynaklarıyla birlikte haberra tarafından üretilmekte olup, kaynak gösterilmeden kullanılması yasaktır.

YASAL UYARI

Haberra.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı olarak yayı yapmaktadır. Medya sayfalarımızda bulunan ve görsel kaynaklardan derlenen haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

BİZE ULAŞIN

Adres: FSM Cad. Beşler Plaza No: 38 B Blok Kat: 6/8 Kavacık/Beykoz – İstanbul - Turkey

Telefon: +90 216 693 11 01

E-posta: info@haberra.com

Copyright © 2017 Haberra... Günün Öne Çıkan Haberleri

To Top