MAGAZİN

Ali Ağaoğlu’nun Kızına 23 Kilo Altın Taktılar!

Ali Ağaoğlu’nun kızına düğünde 23 kilo altın takıldı.

Ali Ağaoğlu’nun damadına düğün hediyesi olarak köşk hediye etmesinin ardından Bursalı dünürler de harekete geçti. Kayınpeder Mustafa Kırcal, 23 yaşındaki gelini Sena’ya düğünde 23 kilo altın taktı.

3 MİLYON EUROLUK ALTIN TAKILDI

Ali Ağaoğlu’nun düğün hediyesi magazin dünyasını ve sosyal medyada çalkalamıştı. Dünür Mustafa Kırcal da oğlunun düğünü için kesenin ağzını açtı. Mustafa Kırcal, gelini Sena Ağaoğlu’na düğün hediyesi olarak yaşı kadar altın taktı. Yani tam 23 kilo altın takıldı. Bu altınların değerinin ise yaklaşık 3 milyon lira olduğu biliniyor.

GELİNE 1 MİLYON EUROLUK MÜCEVHER

Kayınpder Mustafa Kırcal, düğün için hiçbir masraftan kaçınmadı. Gelinlik için Zuhair Murad’a 300 bin Euro ödendi. Oğlunun eşine hediye etmesi için 450 bin euroluk 10 karat tektaş ve 450 bin euroluk gerdanlık aldı. Ayrıca eşi Hülya Hanım da gelinine yaklaşık 1 milyon Euroluk mücevher taktı. Çırağan Sarayı’ndaki 600 kişilik düğün de düşünüldüğünde Kırcal ailesinin bu düğün için 20 milyon euro harcadığı hesaplanıyor.

 

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haberra, Gündeme ait öne çıkan gelişmeleri paylaşmak amacıyla hizmet veren bir haber sitesidir.

Site üzerindeki tüm materyaller ajans ve diğer haber kaynaklarıyla birlikte haberra tarafından üretilmekte olup, kaynak gösterilmeden kullanılması yasaktır.

YASAL UYARI

Haberra.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı olarak yayı yapmaktadır. Medya sayfalarımızda bulunan ve görsel kaynaklardan derlenen haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

BİZE ULAŞIN

Adres: FSM Cad. Beşler Plaza No: 38 B Blok Kat: 6/8 Kavacık/Beykoz – İstanbul - Turkey

Telefon: +90 216 693 11 01

E-posta: info@haberra.com

Copyright © 2017 Haberra... Günün Öne Çıkan Haberleri

To Top