MAGAZİN

Ali Ağaoğlu’nun Kızı 300 Bin Euroluk Gelinlik Giydi!

Ali Ağaoğlu’nun kızını gelinliği görenleri hayran bıraktı.

Ağaoğlu Şirketler Grubu Başkanı Ali Ağaoğlu, kızı Sena Ağaoğlu’nu evlendirdi. Geçtiğimiz akşam Çırağan Sarayı’nda düzenlenen efsanevi düğün töreninde iş adamı Mustafa Kırcal’ın oğlu Koray Kırcal ve Ali Ağaoğlu’nun kızı Sena Ağaoğlu nikah masasına oturdu. Ağaoğlu, damadına düğün hediyesi olarak Emirgan’daki 8 milyon dolar değerindeki yalının tapusunu verdi.

NİKAHI BELEDİYE BAŞKANI KIYDI

Görkemli olarak düzenlenen düğün töreninde genç çiftin nikahını Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Hazinedar kıydı. Çiftin nikah şahitleri ise Hüseyin Ağaoğlu, Nurcihan Özhabeş, Mustafa Sadık Özhabeş, Ümran İnal ve Süleyman Kırcal oldu.

GELİNLİĞİN DEĞERİ 300 BİN EURO

Her detayının düşünüldüğü düğün töreninde Sena Ağaoğlu, dünyaca ünlü moda tasarımcısı Zuhair Murad’ın imzasını taşıyan bir gelinlik giydi. Gelinliğin fiyatının 300 bin euro olduğu belirtildi. Bu gelinlik, düğünün en dikkat çekici detayıydı.

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haberra, Gündeme ait öne çıkan gelişmeleri paylaşmak amacıyla hizmet veren bir haber sitesidir.

Site üzerindeki tüm materyaller ajans ve diğer haber kaynaklarıyla birlikte haberra tarafından üretilmekte olup, kaynak gösterilmeden kullanılması yasaktır.

YASAL UYARI

Haberra.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı olarak yayı yapmaktadır. Medya sayfalarımızda bulunan ve görsel kaynaklardan derlenen haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

BİZE ULAŞIN

Adres: FSM Cad. Beşler Plaza No: 38 B Blok Kat: 6/8 Kavacık/Beykoz – İstanbul - Turkey

Telefon: +90 216 693 11 01

E-posta: info@haberra.com

Copyright © 2017 Haberra... Günün Öne Çıkan Haberleri

To Top