MAGAZİN

Aleyna Tilki, Özgüveni İle Herkesi Şok Etti!

16 yaşındaki şarkıcı Aleyna Tilki, katıldığı programda özgüven dolu açıklamalarıyla dikkat çekti.

Son günlerde çıkardığı “Cevapsız Çınlama” adlı şarkısı ile gündeme gelen ve 16 yaşında olmasından dolayı da birçok tartışmaya konu olan Aleyna Tilki, katıldığı bir sabah programında söyledikleri ile gündeme bomba gibi düştü.

ALEYNA’NIN EGOSU YÜKSEKLERDE!

Aleyna Tilki, ünlü olmak ile ilgili gelen sorulara, birinci sınıftan bu yana okulun en popüler çocuğu olduğunu, bu nedenle çıkardığı şarkının ardından hayran sayısının artmasını kesinlikle yadırgamadığını söyledi.

SOSYAL MEDYADA OLAY OLDU

Aleyna Tilki’nin bu söyledikleri, sosyal medya üzerinde çok fazla egoist yorumlarını aldı. Hatta 16 yaşındaki şarkıcı hakkında pek çok caps de yapıldı.

 

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haberra, Gündeme ait öne çıkan gelişmeleri paylaşmak amacıyla hizmet veren bir haber sitesidir.

Site üzerindeki tüm materyaller ajans ve diğer haber kaynaklarıyla birlikte haberra tarafından üretilmekte olup, kaynak gösterilmeden kullanılması yasaktır.

YASAL UYARI

Haberra.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı olarak yayı yapmaktadır. Medya sayfalarımızda bulunan ve görsel kaynaklardan derlenen haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

BİZE ULAŞIN

Adres: FSM Cad. Beşler Plaza No: 38 B Blok Kat: 6/8 Kavacık/Beykoz – İstanbul - Turkey

Telefon: +90 216 693 11 01

E-posta: info@haberra.com

Copyright © 2017 Haberra... Günün Öne Çıkan Haberleri

To Top