DİYARBAKIR

Aleyna Tilki Konserinde Patlama

Son zamanların popüler ve üzerine oldukça polemik üretilen şarkıcısı Aleyna Tilki’nin Diyarbakır Merkez Karapınar ilçesinde verdiği konser sırasında patlama oldu.

El Yapımı Patlayıcı İle Gerçekleşti

Patlamanın el yapımı patlayıcı ile gerçekleştirildiği ve patlama sonrasında çıkan izdihamda 6 kişinin yaralandığı bilgisi alındı. Saldırganların 12-13 yaşlarında 2 çocuk olduğu belirlendi. Konserin gerçekleştiği kafeye boru tipi el yapımı patlayıcılarla yapılan saldırıda Aleyna Tilki yara almadı.

Merkez Kayapınar ilçesinde bir restoran kafede sahne alan şarkıcının konseri için özel bir sahne oluşturulmuştu. Konuyla ilgili bilgi veren yetkililer, konser sırasında ses bombası tarzında 2 adet bombanın patladığını ve bunun da panik yarattığını, çıkan panik sonrasında yaralananlar olduğunu belirttiler.

Patlama sonrasında Twitter hesabından açıklama yapan Tilki; “Biz iyiyiz arkadaşlar” mesajı verdi.

aleyna-tilki

 

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haberra, Gündeme ait öne çıkan gelişmeleri paylaşmak amacıyla hizmet veren bir haber sitesidir.

Site üzerindeki tüm materyaller ajans ve diğer haber kaynaklarıyla birlikte haberra tarafından üretilmekte olup, kaynak gösterilmeden kullanılması yasaktır.

YASAL UYARI

Haberra.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı olarak yayı yapmaktadır. Medya sayfalarımızda bulunan ve görsel kaynaklardan derlenen haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

BİZE ULAŞIN

Adres: FSM Cad. Beşler Plaza No: 38 B Blok Kat: 6/8 Kavacık/Beykoz – İstanbul - Turkey

Telefon: +90 216 693 11 01

E-posta: info@haberra.com

Copyright © 2017 Haberra... Günün Öne Çıkan Haberleri

To Top