Warning: mysql_query(): Unable to save result set in /home/haberrac/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 1879
AKOM’dan Açıklama: İstanbul’a Kar Geliyor!

AKOM’dan Açıklama: İstanbul’a Kar Geliyor!

AKOM tarafından yapılan açıklamada gece saatlerinden itibaren İstanbul’da sulu kar görüleceği belirtildi.

Afet Koordinasyon Merkezi, İstanbul’daki hava durumu ile ilgili önemli bir açıklama yaptı. Yapılan açıklamada “Şiddetli soğuk hava bugün iyice kendini hissettirecek. Bugün yağmur, ara ara dolu şekilde yağacak. Gece sulu kar bekleniyor.” ifadelerine yer verildi.

GECE KAR YAĞIŞI BAŞLAYACAK

Bir haftadır Çarşamba günü İstanbul’a kar geleceği konuşulurken AKOM tarafında uyarı da geldi. AKOM, gece saatlerinde sulu karın başlayacağı haberini verdi.

4 İL İÇİN FIRTINA UYARISI VERİLDİ

Meteoroloji Genel Müdürlüğü, Ege ve Marmara Bölgesi’nde kalan 4 il için 3 gün süreli olarak fırtına uyarısı verdi.

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’ne bağlı 2. bölge Müdürlüğü, yayınladığı uyarı ile vatandaşları dikkatli olmaları konusunda uyardı. Yapılan açıklamada, rüzgarın Çanakkale ve Balıkesir’in kuzeyinde fırtına şeklinde eseceği bildirildi. Çarşamba günü ise Çanakkale, Balıkesir ve İzmir’in kuzey ilçelerinde fırtına görüleceği söylendi. Hava sıcaklarının 8-12 derece arasında düşeceği belirtilirken, açıklamada fırtınadan dolayı çatı uçması , ağaç devrilmesi gibi olayların yaşanabileceği ve vatandaşların dikkatli olması belirtildi.

 

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haberra, Gündeme ait öne çıkan gelişmeleri paylaşmak amacıyla hizmet veren bir haber sitesidir.

Site üzerindeki tüm materyaller ajans ve diğer haber kaynaklarıyla birlikte haberra tarafından üretilmekte olup, kaynak gösterilmeden kullanılması yasaktır.

YASAL UYARI

Haberra.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı olarak yayı yapmaktadır. Medya sayfalarımızda bulunan ve görsel kaynaklardan derlenen haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

BİZE ULAŞIN

Adres: FSM Cad. Beşler Plaza No: 38 B Blok Kat: 6/8 Kavacık/Beykoz – İstanbul - Turkey

Telefon: +90 216 693 11 01

E-posta: info@haberra.com

Copyright © 2017 Haberra... Günün Öne Çıkan Haberleri

To Top