DÜNYA

Adanalı Genç Güvenliği Atlattı ve İncirlik’e Girdi!

Yüksek güvenlikli olan İncirlik Üssü’ne giren Adanalı genç, dünya çapında olay yarattı.

ABD askerlerine moral vermek için İncirlik üssüne Scarlett Johansson ise bazı ünlülerin gelmesi için bir organizasyon düzenlendi. Adanalı bir genç de gelecek ünlü isimleri duyunca, bütün güvenlikleri atlattı, ABD’li generallerin arasından elini kolunu sallayarak içeri girdi ve ünlü isimlerle fotoğraf çektirdi.

ABD GENELKURMAY BAŞKANI ORADAYDI

15 Temmuz’un ardından üst seviyede korunan ve yalnızca Hollywood yıldızlarını değil aynı zamanda ABD Genelkurmay Başkanı Joseph Dumford’u da ağırlayan İncirlik Üssü’ne Adanalı gencin nasıl girdiği, tüm güvenlik önlemlerini nasıl aştığı ve yalnızca belirli sayıdaki üst rütbeli askerlerin alındığı aprondaki etkinliğe nasıl katıldığı dünya çapında olay oldu. ABD yetkilileri konuyla ilgili soruşturma başlattı.

Tüm güvenlik önlemlerini aşarak bu geceye katılan Adanalı genç,  “Üsse bir yolunu bulup girdim, Scarlett için sınırları zorladım” yorumu ile sosyal medya hesabından fotoğraf paylaştı.

“HER TARAF ASKER, CIA VE FBI AJANI”

Adanalı genç, İncirlik Üssü’ne nasıl girdiği ve yaşadıklarını şu sözlerle anlattı:

Scarlett Johansson, basketbolcu Ray Allen, Kaptan Amerika’daki Chris Evans ve bazı ünlülerle Adana’ya geldi, Adana diyorum, ama İncirlik Üssü’ne askerlere moral vermeye geldi. Ben de fırsatı değerlendirmek için üsse bir yolunu bulup girdim. Scarlett için sınırları zorladım, riske girdim. Ama içeride yoğun güvenlik vardı. FBI, CIA ve özel korumalar bile gelmişti. Hatta Amerikan genelkurmay başkanı bile vardı

“İÇERİDEKİ TEK SİVİL BENİM”

Neyse Scarlett ve ekibinin akşam 7’de yemekhaneye geleceğini öğrendim, yattım pusuya… Bu arada etrafım hep yabancı asker falan dolu… Ben ise kafamda şapka ve sivil… Çevredeki tek sivil benim inanılmaz dikkat çekiyorum. Sonra dev Amerikan arabaları geldi, jammer, otobüsler falan… Bir baktım otobüsten Ray Allen, Scarlett Johansson, Chris Evans falan indi. Korktum yanlarına gidemedim.

ÜNLÜLER GİBİ KARŞILANDI

O sırada etrafta diğer korumalar etten koridor oluşturmuştu. Şaka gibi ama kendimi o koridorun içinde buldum. Önde Scarlett, arkasında koruma, korumanın arkasında ben, benim arkamda Chris Evans, Ray Allen ve 1-2 koruma daha… Aralarında ünlü biriymiş gibi yürüyorum, herkes bize bakıyor bu arada. Hep beraber yemekhaneden çıktık, orada da Scarlett’i tekrar yakaladım, 2 fotoğraf daha çektirdik.

EN GÜVENLİKLİ YERE GİRDİ

Akşam 8’de apron kenarında ufak bir etkinlik yapılacaktı. Soluğu orada aldım. Ünlüler de oraya gitti. Ama beni içeri almadı kapıdaki Amerikan askeri. Kimlik kartı ve üniforma sordu. Ben de oralarda vakit geçirdim, sonra yine bir yolunu bulup aprona girdim. İçeride F-16 ve her çeşit savaş uçakları vardı. Baktım Scarlett ve diğer ünlülerle toplu fotolar çekiliyor. Yemekhanede çok rahat ortam vardı, burası çok kalabalıktı. Zaten ben tek çekilmiştim. Toplu fotoğraflara girmedim. Ama orada da şöyle bir selfie yaptım. Sonra da üsten ayrıldım.”

KONU HAKKINDA SORUŞTURMA BAŞLATILDI

Adanalı gencin bu sözleri ilk başlarda bir alay konusu olsa da, anlattıklarını ispatlayan fotoğrafları tek tek internete yükleyen genç, bir anda fenomen haline geldi. Yalnızca Türk siteleri değil dünya çapındaki siteler ve sosyal medya hesapları da bu gencin yaptığını konuşmaya başladı. ABD yetkililerinin konuyla ilgili soruşturma başlattığı belirtildi.

 

 

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haberra, Gündeme ait öne çıkan gelişmeleri paylaşmak amacıyla hizmet veren bir haber sitesidir.

Site üzerindeki tüm materyaller ajans ve diğer haber kaynaklarıyla birlikte haberra tarafından üretilmekte olup, kaynak gösterilmeden kullanılması yasaktır.

YASAL UYARI

Haberra.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı olarak yayı yapmaktadır. Medya sayfalarımızda bulunan ve görsel kaynaklardan derlenen haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

BİZE ULAŞIN

Adres: FSM Cad. Beşler Plaza No: 38 B Blok Kat: 6/8 Kavacık/Beykoz – İstanbul - Turkey

Telefon: +90 216 693 11 01

E-posta: info@haberra.com

Copyright © 2017 Haberra... Günün Öne Çıkan Haberleri

To Top