GÜNDEM

Adana’da Gelin ve Damat Paralarını Çaldırdı, 1 Nisan Şakası Yapılıyor Sandı!

Adana’da gelin ve damat düğünlerine saatler kala soygun şoku yaşadı. Bugünün Şaka günü olması nedeniyle başlarına geleni ilk anda şaka sanan gelin ve damat gerçekten paralarının çalındığını anlayınca büyük bir şok yaşadı.

Adana’da gelin ve damat düğünlerinden saatler önce manzara fotoğrafı çektirmek üzere geldikleri Seyhan Irmağı kenarında hırsız şoku yaşadı. Kendileri fotoğraf çektirdiği sırada arabadaki 12 bin TL ve kredi kartlarının çalındığını öğrenen gelin ve damat olayı 1 Nisan şakası sandı.

Olay, merkez Yüreğir İlçesi Sepici Mahallesi Seyhan Irmağı kenarında meydana geldi. Düğünlerine birkaç saat kala manzara fotoğrafı çektirmek için Seyhan Irmağı kıyısına geldi. Gelin arabasıyla ırmak kıyısına gelen çift, otomobili, buradaki ağaçlık alana park etti.

GELİN VE DAMADI SOYDULAR

Bu arada gelin ve yakınları 12 bin TL ve kredi kartı olan çantalarını otomobilde bıraktı. Bunu fırsat bilen hırsızlar, gelin ve damat, en mutlu günlerini ölümsüzleştirmek için fotoğraf çektirdikleri sırada, aracın camını kırıp parayı ve kredi kartlarının bulunduğu çantaya çaldı. Fotoğraf çekimi bittikten sonra düğüne gitmek için araçlarına gelen Şenel Mert ve Cengizhan Güvendik durumu görünce büyük şaşkınlık geçirdi. Polisi arayarak hemen durumu bildirdi. Polis otomobil üzerinde inceleme yaptıktan sonra olay yerinden ayrıldı.

“ARABAMIZA 1 NİSAN YAZDIRDIK, HIRSIZLAR BİZE ESPRİ YAPTI”

Olayın şaşkınlığı yaşayan gelin Şenel Mert,” Fotoğraf çekilmeye gitmiştik, geldiğimiz aracı böyle bulduk. 12 Bin TL falan vardı çantamda kredi kartlarım ve kimliğinde vardı. Akşama düğünüm vardı, hatta geç kaldım. Buradan direk düğüne gideceğiz mecburen devam ettireceğiz. Biz esprili bir şey yapalım dedik aracımıza 1 Nisan yazısı yazdırdık ama onlarda bize güzel 1 Nisan esprisi yaptı” ifadelerini kaydetti.

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haberra, Gündeme ait öne çıkan gelişmeleri paylaşmak amacıyla hizmet veren bir haber sitesidir.

Site üzerindeki tüm materyaller ajans ve diğer haber kaynaklarıyla birlikte haberra tarafından üretilmekte olup, kaynak gösterilmeden kullanılması yasaktır.

YASAL UYARI

Haberra.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı olarak yayı yapmaktadır. Medya sayfalarımızda bulunan ve görsel kaynaklardan derlenen haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

BİZE ULAŞIN

Adres: FSM Cad. Beşler Plaza No: 38 B Blok Kat: 6/8 Kavacık/Beykoz – İstanbul - Turkey

Telefon: +90 216 693 11 01

E-posta: info@haberra.com

Copyright © 2017 Haberra... Günün Öne Çıkan Haberleri

To Top