GÜNDEM

Adana’da 56 Yaşındaki Sapık Yakalandı!

8 yaşındaki kıza bir yıl boyunca cinsel istismarda bulunan 56 yaşındaki sapık, mahkeme tarafından tutuklandı.

Adana’da bir ilkokulda rehber öğretmen, içine kapanık olan ve davranış bozukluğu gösteren bazı öğrencilerle görüştü. Bu sohbetler sırasında 3. sınıf öğrencisi olan F.A., 2. sınıftayken annesinin dayısının kendisini okula gelip aldığını, “tespihim evde kalmış gel onu almaya gidelim” diyerek küçük kızı eve götürdüğünü, bütün kıyafetlerini çıkardığını ve cinsel istismarda bulunduğunu daha sonra da kıza 5 lira vererek “al bununla döner yersin” dediğini ve bu olayın da 6-7 kez olduğunu öğrendi. Küçük kızın bu olayı korktuğu için kimseye anlatmadığı belirtildi.

REHBER ÖĞRETMEN POLİSE BİLDİRDİ

Rehber öğretmen bu öğrendiklerinin ardından durumu polise bildirdi. Adana Emniyet Müdürlüğü Çocuk Şube Müdürlüğü ekipleri, Yüreğir ilçesindeki aileye durumu bildirdi.

MAĞDUR KIZ, AİLESİNDEN ALINDI

Adana Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü, çocuk için psikolog yönlendirdi. Psikoloğun görüştüğü küçük kız, ailesinden alınarak sevgi evlerine yerleştirildi.

Polis ekipler, kısa sürede 56 yaşındaki sapık Ş.K’yı gözaltına aldı. Polis merkezine getirilen yaşlı adam, küçük kızın iftira attığını, suçlamaları kabul etmediğini söyledi.

KIZIN BABASI ŞİKAYETÇİ OLMADI

Kız çocuğunun babası M.A., “Ş.K. bunu yapmaz ben inanmıyorum” diyerek şikayetçi olmadı.

 

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haberra, Gündeme ait öne çıkan gelişmeleri paylaşmak amacıyla hizmet veren bir haber sitesidir.

Site üzerindeki tüm materyaller ajans ve diğer haber kaynaklarıyla birlikte haberra tarafından üretilmekte olup, kaynak gösterilmeden kullanılması yasaktır.

YASAL UYARI

Haberra.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı olarak yayı yapmaktadır. Medya sayfalarımızda bulunan ve görsel kaynaklardan derlenen haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

BİZE ULAŞIN

Adres: FSM Cad. Beşler Plaza No: 38 B Blok Kat: 6/8 Kavacık/Beykoz – İstanbul - Turkey

Telefon: +90 216 693 11 01

E-posta: info@haberra.com

Copyright © 2017 Haberra... Günün Öne Çıkan Haberleri

To Top