ADANA

Adana’da 4 Kişinin Ölümüne Konserve Mememen Mi Neden Oldu!

Adana’da yaşayan anne, baba, oğul ve teyzenin 1,5 ay arayla hayatını kaybetmesinin ardından ölüm nedenleri büyük bir merak konusu oldu. 4 kişinin kesin ölüm nedenini adli tıp raporu belirleyecek. İşte Adana’da yaşanan ilginç olayın detayları.

Adana’da yaşayan anne, baba, oğul ve teyze konserveden yapılan menemeni yemelerinden sonra 1,5 ay içerisinde hayatını kaybetti. 4 kişinin hayatını kaybetme nedenini kaldırıldıkları hastanelerde ki adli tıp raporu belirleyecek.
Konu ile ilgili gelen bilgilere göre olay Yüreğir İlçesi Dadaloğlu Mahallesi’nde meydana geldi. 26 Şubat Pazar günü Kadriye Belhan kız kardeşi Nebahat Duysak ile birlikte konserve domatesten menemen pişirdi. İki kız kardeşin pişirdiği menemen sonrasında Kadriye Belhan, oğlu Mehmet Belhan, eşi Mustafa Belhan ve kız kardeş Nebahat Duysak bu menemenden yedi. Baba, anne, teyze ve oğulun menemeni yedikten sonra rahatsızlandıkları ortaya çıktı.

HER ŞEY ADLİ TIP RAPORU İLE ORTAYA ÇIKACAK

İlk olarak kız kardeş Nebahat Duysak’ın rahatsızlandığı ve hastaneye kaldırıldığı ortaya çıktı. Rahatsızlığının ardından hemen tedavi altına alnına Nebahat Duysak hayatını kaybetti. Baba Mustafa Belhan’ında rahatsızlanarak hastaneye kaldırıldığı ve baba Mustafa Belhan hastanede tedavi altındayken oğlu Mehmet Belhan’ın rahatsızlandığı ve öncelikle Tıp merkezine daha sonra da Adana Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne daha sonrada Çukurova Dr. Aşkım Tüfekçi Devlet Hastanesine kaldırıldığı belirtildi. Baba ve oğulun tedavisi sürerken aradan 2 gün geçtikten sonra anne Kadriye Belhan’ın rahatsızlandığı ortaya çıktı. Rahatsızlanan anne Belhan’ın özel bir hastaneye kaldırıldığı belirtildi. Annenin rahatsızlanmasının ardından ilk önce baba Mustafa Belhan 4 gün sonrada oğul Mehmet Belhan hayatını kaybetti. Diğer taraftan anne Kadriye Belhan’da 1 ay özel hastanede yoğun bakımda yattıktan sonra 17 Nisan günü hayatını kaybetti. Aileden 4 kişinin arka arkaya hayatını kaybetmesi herkesi şaşırtırken gözler hastanelerden gelecek olan adli tıp raporuna çevrildi.

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haberra, Gündeme ait öne çıkan gelişmeleri paylaşmak amacıyla hizmet veren bir haber sitesidir.

Site üzerindeki tüm materyaller ajans ve diğer haber kaynaklarıyla birlikte haberra tarafından üretilmekte olup, kaynak gösterilmeden kullanılması yasaktır.

YASAL UYARI

Haberra.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı olarak yayı yapmaktadır. Medya sayfalarımızda bulunan ve görsel kaynaklardan derlenen haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

BİZE ULAŞIN

Adres: FSM Cad. Beşler Plaza No: 38 B Blok Kat: 6/8 Kavacık/Beykoz – İstanbul - Turkey

Telefon: +90 216 693 11 01

E-posta: info@haberra.com

Copyright © 2017 Haberra... Günün Öne Çıkan Haberleri

To Top