GÜNDEM

Adana Büyükşehir Belediyesi’nde Silahlı Saldırı Müdür Vuruldu

Adana’da Büyükşehir Belediyesi’nde silah sesleri korkuttu. Belediye çalışanı Fatih G. tarafından düzenlenen silahlı saldırıda Özel Atık ve Geri Dönüşüm Tesisleri Şube Müdürü Çağrı Ün bacaklarından vurdu. Fatih G’nin Çağrı Ün’ü neden vurduğu henüz bilinmiyor.

Adana’da Büyükşehir Belediyesi’nde bu sabah saatlerinde silah sesleri yükseldi. Belediye çalışanı Fatih G., Çevre Koruma ve Kontrol Daire Başkanlığı’na bağlı Özel Atık ve Geri Dönüşüm Tesisleri Şube Müdürü Çağrı Ün’ü bacaklarından silahla vurarak yaraladı.

TABANCAYI BELİNDEN ÇIKARTIP ATEŞ ETMEYE BAŞLADI

Adana’da Büyükşehir Belediyesi’nde bu sabah saat 09.00 sularında meydana gelen olayda, belediyede çalışan Fatih G., belinde silahla geldiği Geri Dönüşüm Tesisleri’nde Özel Atık ve Geri Dönüşüm Tesisleri Şube Müdürü Çağrı Ün’ün odasına gitti. Henüz bilinmeyen bir nedenle ikili arasında tartışma çıktı. Tartışma üzerine Fatih G, belinden silahını çıkartıp ateş etmeye başladı. Olayda Özel Atık ve Geri Dönüşüm Tesisleri Şube Müdürü Çağrı Ün bacaklarından vurularak yaralandı.

SALDIRGAN KAÇTI

Olayda yaralanan Özel Atık ve Geri Dönüşüm Tesisleri Şube Müdürü Çağrı Ün’ün MHP’den milletvekili aday adayı olan Dr. Mehmet Ali Ün’ün oğlu olduğu öğrenildi. Çağrı Ün, olayın ardından ambulansla Seyhan Uygulama Hastanesi’ne kaldırılarak tedavi altına alındı. Çağrı Ün’ü yaralayan Fatih G ise olaydan sonra kaçarak kayıplara karıştı. Fatih G’nin yakalanması için polis tarafından çalışma başlatıldı.

 

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haberra, Gündeme ait öne çıkan gelişmeleri paylaşmak amacıyla hizmet veren bir haber sitesidir.

Site üzerindeki tüm materyaller ajans ve diğer haber kaynaklarıyla birlikte haberra tarafından üretilmekte olup, kaynak gösterilmeden kullanılması yasaktır.

YASAL UYARI

Haberra.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı olarak yayı yapmaktadır. Medya sayfalarımızda bulunan ve görsel kaynaklardan derlenen haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

BİZE ULAŞIN

Adres: FSM Cad. Beşler Plaza No: 38 B Blok Kat: 6/8 Kavacık/Beykoz – İstanbul - Turkey

Telefon: +90 216 693 11 01

E-posta: info@haberra.com

Copyright © 2017 Haberra... Günün Öne Çıkan Haberleri

To Top