GÜNDEM

Acun Medya’dan Enes Kanter’e Fetö Ambargosu

NBA’de Oklahoma City’de forma giyen Fetö’cü Enes Kanter’in “Rabbim sana havale ediyorum” diyerek paylaştığı tweet, gizli bir boykotu ortaya çıkardı.

Nba’de mücadele eden Oklahoma City’de oynayan Fetullah Gülen sempatizanı Enes Kanter’in Twitter hesabından paylaştığı bir tweet, resmi olmasa da bir boykotu gözler önüne serdi.

Acun Medya, Enes’in Maçlarını Yayınlamıyor

Tweet’e göre, NBA maçlarının Türkiye yayın haklarını elinde tutan Acun Medya ve TV8, Fetöcü Enes Kanter’in TV8’deki maçlarını yayınlamama kararı aldı. Kanal, Oklahoma City’nin Miami Heat ve Minnesota Timberwolves maçlarını da bu karardan ötürü yayınlamadı. TV8’den bu konuyla ilgili resmi bir açıklama gelmedi.

enes-tv8

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haberra, Gündeme ait öne çıkan gelişmeleri paylaşmak amacıyla hizmet veren bir haber sitesidir.

Site üzerindeki tüm materyaller ajans ve diğer haber kaynaklarıyla birlikte haberra tarafından üretilmekte olup, kaynak gösterilmeden kullanılması yasaktır.

YASAL UYARI

Haberra.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı olarak yayı yapmaktadır. Medya sayfalarımızda bulunan ve görsel kaynaklardan derlenen haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

BİZE ULAŞIN

Adres: FSM Cad. Beşler Plaza No: 38 B Blok Kat: 6/8 Kavacık/Beykoz – İstanbul - Turkey

Telefon: +90 216 693 11 01

E-posta: info@haberra.com

Copyright © 2017 Haberra... Günün Öne Çıkan Haberleri

To Top