MAGAZİN

Acun Ilıcalı “O Ses Yunanistan” Çekimlerine Başladı

Acun Ilıcalı, uzun yıllardır hayata geçirmek istediği projeleri için geçtiğimiz aylarda çalışmalara başladı. Acun Ilıcalı yurt dışı projeleri için çalışmalara başladı.

O SES YUNANİSTAN ÇEKİMLERİ BAŞLADI

Yeni programının çekimlerine katılan Acun Ilıcalı ve Esat Yontuç, setten ilk fotoğrafı “O Ses Yunanistan hayırlı olsun” notuyla paylaştılar. Ilıcalı ve Yontuç, yarışması kenardan takip ettiler.

JÜRİDEN ACUN ILICALI’YA ÖVGÜ

Yarışmanın jüri koltuğunda oturan Elena Tsagkrinou, Acun Ilıcalı ile birlikte çektirdiği fotoğrafı sosyal medya hesabından paylaştı ve altına da  ‘Acun Ilıcalı ve ekibiyle beraber olmaktan son derece mutluluk duyuyorum.’ mesajını ekledi.

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haberra, Gündeme ait öne çıkan gelişmeleri paylaşmak amacıyla hizmet veren bir haber sitesidir.

Site üzerindeki tüm materyaller ajans ve diğer haber kaynaklarıyla birlikte haberra tarafından üretilmekte olup, kaynak gösterilmeden kullanılması yasaktır.

YASAL UYARI

Haberra.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı olarak yayı yapmaktadır. Medya sayfalarımızda bulunan ve görsel kaynaklardan derlenen haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

BİZE ULAŞIN

Adres: FSM Cad. Beşler Plaza No: 38 B Blok Kat: 6/8 Kavacık/Beykoz – İstanbul - Turkey

Telefon: +90 216 693 11 01

E-posta: info@haberra.com

Copyright © 2017 Haberra... Günün Öne Çıkan Haberleri

To Top