DÜNYA

ABD-Meksika Arasında Gizli Tünel Bulundu!

Meksika’daki güvenlik güçleri ABD’ye uyuşturucu kaçırmak amacıyla inşa edilmiş 2 tünel buldu.

Meksika’daki güvenlik güçleri, sınırda bulunan Tijuana şehrinde, ABD’nin Kaliforniya eyaletine açılan 2 tane tünel keşfetti. Bu tünellerin uyuşturucu kaçakçılığında kullanılmak üzere inşa edildiği öğrenildi.

Meksika Başsavcılığı tarafından yapılan açıklamada polisin Tijuana kentinin Ambarlar bölgesinde tünellerin birinin Kaliforniya’ya diğerinin de San Diego kentine açıldığı belirtildi. Ayrıca yarım kalmış 3. bir tünelin olduğu da söylendi.

Savcılık, bu tünellerin Meksika’nın Baja Kaliforniya Eyaletinde faaliyet gösteren Sinaloa uyuşturucu karteli tarafından ABD’ye uyuşturucu kaçırmak amacıyla kazıldığını düşündüklerini belirtti.

meksika tünel ile ilgili görsel sonucu

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haberra, Gündeme ait öne çıkan gelişmeleri paylaşmak amacıyla hizmet veren bir haber sitesidir.

Site üzerindeki tüm materyaller ajans ve diğer haber kaynaklarıyla birlikte haberra tarafından üretilmekte olup, kaynak gösterilmeden kullanılması yasaktır.

YASAL UYARI

Haberra.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı olarak yayı yapmaktadır. Medya sayfalarımızda bulunan ve görsel kaynaklardan derlenen haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

BİZE ULAŞIN

Adres: FSM Cad. Beşler Plaza No: 38 B Blok Kat: 6/8 Kavacık/Beykoz – İstanbul - Turkey

Telefon: +90 216 693 11 01

E-posta: info@haberra.com

Copyright © 2017 Haberra... Günün Öne Çıkan Haberleri

To Top