GÜNDEM

49 Bıçak Darbesiyle Öldürülen Kadının Katiline Müebbet!

49 yerinden bıçaklanarak Suphiye Avşar’ın katiline müebbet hapis cezası verildi.

3 Eylül tarihinde merkez Yenişehir ilçesi Güvenevler Mahallesi’nde yalnız yaşadığı evinde 49 bıçak darbesi alarak öldürülen Suphiye Avşar cinayeti ile ilgili soruşturmayı yürüten polis, ölen kadının kardeşi olan E.A’yı gözaltına aldı.

KATİL BAŞKASI ÇIKTI

E.A emniyetteki işlemlerinin ardından cinayet zanlısı olarak çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklandı. Soruşturmaya devam eden ekipler, olaydan 25 gün sonra cinayetin gerçek failini yakaladı. Gözaltına alınarak götürüldüğü emniyette suçunu itiraf eden Yusuf Hüseyinoğlu, mahkeme tarafından tutuklandı. Öldürülen kadının kardeşi ise serbest kalarak cezaevinden tahliye edildi.

MÜEBBET HAPİS CEZASI

Mersin 3. Ağır Ceza Mahkemesi’nde devam eden davada, “vahşice adam öldürmek” suçundan yargılanan Yusuf Hüseyinoğlu, müebbet hapis cezasına çarptırıldı.

Evinde 49 Bıçak Darbesiyle Öldürülen Kadının Katiline Müebbet!

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haberra, Gündeme ait öne çıkan gelişmeleri paylaşmak amacıyla hizmet veren bir haber sitesidir.

Site üzerindeki tüm materyaller ajans ve diğer haber kaynaklarıyla birlikte haberra tarafından üretilmekte olup, kaynak gösterilmeden kullanılması yasaktır.

YASAL UYARI

Haberra.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı olarak yayı yapmaktadır. Medya sayfalarımızda bulunan ve görsel kaynaklardan derlenen haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

BİZE ULAŞIN

Adres: FSM Cad. Beşler Plaza No: 38 B Blok Kat: 6/8 Kavacık/Beykoz – İstanbul - Turkey

Telefon: +90 216 693 11 01

E-posta: info@haberra.com

Copyright © 2017 Haberra... Günün Öne Çıkan Haberleri

To Top