GÜNDEM

3. Havalimanı Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Doğum Gününde Açılacak

3. havalimanının açılış tarihi olarak Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın doğum günü seçildi.

Türkiye’nin merakla beklediği projelerden biri olan Avrasya Tüneli, dün vatandaşların coşkulu kutlamaları ile beraber açıldı. Açılışın bir diğer öneminin ise, yıllardır bu proje üzerinde çalışan Başbakan Binali Yıldırım’ın doğum gününde açılması oldu. Açılış töreninde Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın doğum günü ile ilgili de bir detay ortaya çıktı.

3. HAVALİMANI ERDOĞAN’IN DOĞUM GÜNÜNDE AÇILACAK

Kürsüye çıkan Binali Yıldırım, konuşmasında İnşallah yeni havalimanımızı 2018’in şubat ayında, 26 Şubat’ta devreye almış olacağız” dedi. 26 Şubat’ın Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın doğum günü olması dikkat çekti. Böylece başka bir büyük projenin açılışı da siyasi liderlerden birinin doğum gününde gerçekleştirilecek.

DÜNYANIN EN BÜYÜK HAVALİMANI

Temeli 2014 senesinin Haziran ayında atılan 3. havalimanının tüm etapları tamamlandığında 150 milyon yolcu kapasitesi olan dünyanın en büyük havalimanı olacak.

 

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haberra, Gündeme ait öne çıkan gelişmeleri paylaşmak amacıyla hizmet veren bir haber sitesidir.

Site üzerindeki tüm materyaller ajans ve diğer haber kaynaklarıyla birlikte haberra tarafından üretilmekte olup, kaynak gösterilmeden kullanılması yasaktır.

YASAL UYARI

Haberra.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı olarak yayı yapmaktadır. Medya sayfalarımızda bulunan ve görsel kaynaklardan derlenen haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

BİZE ULAŞIN

Adres: FSM Cad. Beşler Plaza No: 38 B Blok Kat: 6/8 Kavacık/Beykoz – İstanbul - Turkey

Telefon: +90 216 693 11 01

E-posta: info@haberra.com

Copyright © 2017 Haberra... Günün Öne Çıkan Haberleri

To Top