GÜNDEM

+18 Filmlerin Yıldızı Tövbe Etti ve Zengin Koca Buldu!

+18 filmlerin yıldızlarından biri bu hayat tövbe ettikten sonra zengin bir koca buldu ve daha sakin bir hayatı seçti.

Nong Nat takma adını kullanan 31 yaşındaki Kesarin Chaichalermpol, yıllar önce onlarca +18 filmlerde rol almış bir film yıldızıydı. Tayland’da bu tür filmler yasak olduğu için polis tarafından gözaltına alınan mahkemeye çıkarılan genç kadının hayatı tamamen değişti. Genç kadın, teklif edilen ücretlere ve şöhrete rağmen film endüstrisinden tamamen kendisini çekti. Ayıca Kesarin Chaichalermpol, kendisini tamamen Budizm’e adadı. Daha sonra da zengin bir mimar olan 70 yaşındaki Amerikalı Harold Jennings Nesland Jr. ile 2012 senesinde evlendi.

“HER AY BANA HARÇLIK VERİYOR”

Stüdyolardan ve kameralardan tamamen uzak kalan film yıldızı, daha sakin bir hayatı seçti. İyilik yapmanın, meditasyonun ve dua etmenin kendisine iyi geldiğini belirten genç kadın, “Son zamanlarda birçok iyilik yapıyorum. Kocam, nezaketinden başka ayrıca her ay bana yüklü miktarda harçlık, hatta ekstradan da para veriyor. Bankadan ne kadar miktarda para çekerse çeksin yarısını benimle paylaşıyor. Dua etmek ve meditasyon yapmak size iyi bir koca kazandırıyor.” dedi.

ÇIPLAK FOTOĞRAFLARINI PAYLAŞMAYA DEVAM EDİYOR

Kesarin Chaichalermpol adlı kadın, 2003 senesinde +18 video kasetlerde oynamasından dolayı gözaltına alınmış ve mahkemeye bile çıkarılmıştı.

Tayland’da fuhuş turizmi, cinsel içerikli canlı şovlar ve karanlık dünyada bir şöhrete sahip olsa da, rol aldığı +18 filmler, çoğunluğu Budist olan ülkede yasaklanmış bulunuyor.

Kesarin Chaichalermpol, instagram hesabından paylaştığı eski fotoğrafları ile hayranlarının gönlünü fethetmeye devam ediyor. Genç kadın, kimi zaman küvetten fotoğraf paylaşırken kimi zaman da evin içerisindeki günlük haliyle fotoğraf paylaşıyor. Kesarin, değişimi ile ilgili “Eskiden Hristiyandım fakat 21 yaşımdan sonra Budist oldum. Son zamanlarda kendimi iyilik yapmaya adayarak inancımın gerekliliklerini yerine getiriyorum.” dedi.

 

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haberra, Gündeme ait öne çıkan gelişmeleri paylaşmak amacıyla hizmet veren bir haber sitesidir.

Site üzerindeki tüm materyaller ajans ve diğer haber kaynaklarıyla birlikte haberra tarafından üretilmekte olup, kaynak gösterilmeden kullanılması yasaktır.

YASAL UYARI

Haberra.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı olarak yayı yapmaktadır. Medya sayfalarımızda bulunan ve görsel kaynaklardan derlenen haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

BİZE ULAŞIN

Adres: FSM Cad. Beşler Plaza No: 38 B Blok Kat: 6/8 Kavacık/Beykoz – İstanbul - Turkey

Telefon: +90 216 693 11 01

E-posta: info@haberra.com

Copyright © 2017 Haberra... Günün Öne Çıkan Haberleri

To Top