GÜNDEM

15 Temmuz Kahramanının Babası Evlat Acısına Dayanamadı!

15 Temmuz’da büyük bir kahramanlık gösteren Ulaş Sevim’in intihar etmesinin ardından babası bu acıya daha fazla dayanamadı ve kalp krizi geçirerek hayatını kaybetti.

Dün sabah saatlerinde bir tüfekle intihar eden ve 15 Temmuz kahramanları arasında yer alan Ulaş Sevim’in babası evlat acısına dayanamadı ve geçirdiği kalp krizi sonucunda hayatını kaybetti.

BAŞINA SİLAH DAYAMIŞLARDI

İzmit’te uzun süredir psikolojik tedavi gören ve 15 Temmuz gecesi otobüsle donanma kapısını kapatmaya çalıştıkları esnada askerler tarafından başına silah dayanan Ulaş Sevim, dün başına dayadığı bir tüfekle hayatına son vermişti. Oğlunun acı haberini alan 6 çocuk babası Süleyman Sevim ise akşam saatlerinde fenalaşarak kalp krizi geçirdi. Ambulansla Kocaeli Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırılan acılı baba, Körfez ilçesinde sevk edildiği özel bir hastanede tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

BABA OĞLU BİRLİKTE TOPRAĞA VERİLECEKLER

Baba Süleyman Sevim ve oğlu Ulaş Sevim cenazeleri öğle saatlerinde Mehmet Ali Paşa Camii’nden alınarak kent mezarlığında toprağa verilecek.

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haberra, Gündeme ait öne çıkan gelişmeleri paylaşmak amacıyla hizmet veren bir haber sitesidir.

Site üzerindeki tüm materyaller ajans ve diğer haber kaynaklarıyla birlikte haberra tarafından üretilmekte olup, kaynak gösterilmeden kullanılması yasaktır.

YASAL UYARI

Haberra.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı olarak yayı yapmaktadır. Medya sayfalarımızda bulunan ve görsel kaynaklardan derlenen haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

BİZE ULAŞIN

Adres: FSM Cad. Beşler Plaza No: 38 B Blok Kat: 6/8 Kavacık/Beykoz – İstanbul - Turkey

Telefon: +90 216 693 11 01

E-posta: info@haberra.com

Copyright © 2017 Haberra... Günün Öne Çıkan Haberleri

To Top