Warning: mysql_query(): Unable to save result set in /home/haberrac/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 1879
12 Yaşındaki Kızın Yazdığı Otobiyografi Sonrası Cinsel İstismara Uğradığı Ortaya Çıktı!

12 Yaşındaki Kızın Yazdığı Otobiyografi Sonrası Cinsel İstismara Uğradığı Ortaya Çıktı!

Ortaokul öğrencisi 12 yaşındaki F.B adlı kız çocuğu Diyarbakır’da okuduğu okulda rehberlik servisinin istediği otobiyografisini yazdıktan sonra 8 yaşından beri cinsel istismara uğradığı ortaya çıktı. F.B yazdığı otobiyografi de 8 yaşından beri cinsel istismara uğradığını yazmasıyla rehber öğretmen harekete geçti. Rehber öğretmenin aile ile durumu görüşmesinin ardından şüpheli olarak kimliği tespit edilmiş olan N.D hakkında cinsel istismar suçundan 8 yıla kadar hapis istemi davası açıldı.

Diyarbakır’ın Kayapınar İlçesinde bulunan bir ortaokulda eğitim görmekte olan F.B rehberlik servisinden gelen istek üzerine otobiyografisini yazdı. Yazdığı otobiyografi sonrasında 8 yaşından beri cinsel istismara uğradığı ortaya çıkan kızın otobiyografisinde yazdığına göre evlerinin mahallesinde bulunan mobilyacının cinsel istismarına uğradığı ve en son Eylül ayının 2016 yılında aynı kişi tarafından cinsel istismara uğradığını yazdı. F.B’nin yazdığı otobiyografiyi okuyan rehberlik öğretmeni henüz 12 yaşında olan küçük kızın cinsel istismara uğradığını ailesine bildirdi. Olaydan haberdar olan çocuğun ailesi hemen polise giderek şikayetçi oldu. Olayda ismi geçen ve cinsel istismarı yapan kişi olarak gösterilen 28 yaşında ki N.D gözaltına alındı ve adli kontrol kararı ile serbest bırakıldı.

Olayla ilgili soruşturma yürüten savcılık şüpheli H.D ile ilgili ‘Çocuğun cinsel istismarı’ suçundan 8 yıla kadar hapis istemi ile iddianame hazırladı. Hazırlanan bu iddianame Diyarbakır 1’inci Ağır Ceza Mahkemesi’nce kabul edildi. 12 yaşındaki F.B’nin 28 yaşındaki mobilyacı N.D tarafından üç kez cinsel istismara maruz kaldığını ismi geçen şüphelinin sokakta oynayan mağduru yanına çağırarak cinsel istismarda bulunduğunu belirten savcı şüpheli kişi N.D’nin suçlamaları kabul etmediğini belirtti. Savcı, küçük kızın olayı yaşadığı anlarda buna tanıklık eden arkadaşlarının ifadesine başvurulduğunu ve arkadaşlarının da buna tanıklık ettiğini belirtti. Savcı belirtilerinin ardından tutuksuz yargılanan N.D’nin cezalandırılmasını istedi.

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haberra, Gündeme ait öne çıkan gelişmeleri paylaşmak amacıyla hizmet veren bir haber sitesidir.

Site üzerindeki tüm materyaller ajans ve diğer haber kaynaklarıyla birlikte haberra tarafından üretilmekte olup, kaynak gösterilmeden kullanılması yasaktır.

YASAL UYARI

Haberra.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı olarak yayı yapmaktadır. Medya sayfalarımızda bulunan ve görsel kaynaklardan derlenen haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

BİZE ULAŞIN

Adres: FSM Cad. Beşler Plaza No: 38 B Blok Kat: 6/8 Kavacık/Beykoz – İstanbul - Turkey

Telefon: +90 216 693 11 01

E-posta: info@haberra.com

Copyright © 2017 Haberra... Günün Öne Çıkan Haberleri

To Top